Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- żłobekRekrutacja do Żłobka rozpoczęta

Rekrutacja do Żłobka rozpoczęta

foto

Informujemy, że Gmina Postomino realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pn.: „Żłobek dla Gminy Postomino!” oraz uzyskała dofinansowanie    w Resorowym programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "Maluch+".

Pozyskane środki służą uruchomieniu pierwszego na terenie gminy Żłobka.

W ramach otrzymanych środków zostanie zakupione wyposażenie żłobka, zabawki dla dzieci, pomoce dydaktyczne oraz zapewnione będzie funkcjonowanie żłobka przez kolejnych 16 miesięcy począwszy od września 2020 roku.

Głównym celem realizacji projektu jest umożliwienie aktywności zawodowej 16 osobom z terenu gminy Postomino poprzez utworzenie 16 miejsc w żłobku.

Tym samym ogłaszamy rekrutację  do projektu „Żłobek dla Gminy Postomino!”. Zapraszamy  przede wszystkim dzieci mam przebywających na urlopach macierzyńskich/ rodzicielskich/ wychowawczych,  lub niepracujących, które dzięki zapewnieniu opieki swoim pociechom będą mogły wrócić do pracy lub pracę znaleźć.

Rekrutacja do projektu trwa do 15 lipca 2020 roku.

Dokumenty rekrutacyjne w wersji elektronicznej można pobrać ze strony internetowej Gminy Postomino, Szkoły Podstawowej w Jarosławcu oraz w wersji papierowej w biurze obsługi interesanta w Urzędzie Gminy Postomino. Wszelkie informacje w sprawie rekrutacji udzielane są telefonicznie pod numerem 59 846 44 39 oraz e-mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

plakakt

Dokumenty rekrutacyjne- dla mam przebywających na urlopie macierzyńskim/ rodzicielskim/ wychowawczym i osób bezrobotnych, które zdecydowały się powrócić na rynek pracy

Dokumenty rekrutacyjne- dla pozostałych osób

Szukaj na stronie

Free business joomla templates