Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel.: +48 59 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Home|- z oddziału przedszkolnegoŚwiatowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada -  z tej okazji zawitali do naszych oddziałów  przedszkolnych niezwykli goście- małe i duże misie pluszowe. Przybyły one z dziećmi, aby świętować ten dzień. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały historii powstania pluszowego misia, a następnie same opowiadały o swoich ulubionych pluszakach..

Dzieci tańczyły z Pluszowym Misiem, brały udział w zabawach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt przybycia PLUSZOWEGO MISIA do przedszkola.

Róża Tama

Szukaj na stronie

Free business joomla templates