Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościRozkład jazdy autobusów

Rozkład jazdy autobusów

Dowóz
Stary Kraków - 06:55
Kanin - 07:00
Kanin (rondo) - 07:03
Wszedzień - 07:08
Nacmierz III - 07:11
Jezierzany - 07:15
Jarosławiec - 07:22

Nacmierz II - 07:29
Nacmierz I - 07:32
Bylica - 07:35
Rusinowo (kościół) - 07:40
Rusinowo (skrzyżowanie) - 07:40
Jarosławiec - 07:55

Odwóz 1
Jarosławiec (szkoła) - 12:45
Jezierzany - 12:50
Nacmierz III - 12:54
Nacmierz II - 12:57
Nacmierz I - 13:00
Rusinowo skrz - 13:05
Rusinowo kościół - 13:07
Wszedzień - 13:17
Kanin rondo - 13:21
Kanin - 13:25
Jarosławiec - 13:40

Odwóz 2
Jarosławiec (szkoła) - 13:40
Jezierzany - 13:45
Nacmierz III - 13:50
Wszedzień - 13:55
Nacmierz III - 14:00
Nacmierz II - 14:03
Nacmierz I - 14:06
Bylica - 14:10
Rusinowo - 14:18
Jarosławiec - 14:33

Odwóz 3
Jarosławiec (szkoła) - 15:15
Jezierzany - 15:20
Nacmierz III - 15:25
Nacmierz II - 15:27
Nacmierz I - 15:30
Bylica - 15:33
Rusinowo - 15:43
Wszedzień - 15:53
Kanin - 15:57
Stray Kraków - 16:02
Jarosławiec - 16:20

Szukaj na stronie

Free business joomla templates