Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościAnioły z Jarosławca fruną do Świdwina

Anioły z Jarosławca fruną do Świdwina

zdjecie13 kwietnia w Domu Kultury w Sławnie, w ramach ARA, odbył się Powiatowy Przegląd Teatralny. W kategorii teatrów klas VII-VIII i gimnazjum wygrał teatr Kwadrat z Jarosławca i będzie reprezentował powiat oraz Gminę Postomino na Przeglądzie Wojewódzkim w Świdwinie. Aktorzy z Jarosławca wystawili sztukę ,którą sami napisali na podstawie powieści Doroty Terakowskiej „Tam, gdzie spadają anioły”.

Jurorzy podkreślili doskonałą grę aktorską, dramaturgię sztuki, opracowanie choreograficzne i muzyczne oraz świadomość sceniczną młodych aktorów. Opiekunami grupy teatralnej są Radosław Wąsiewski i Aleksandra Łosińska. Życzymy dalszych sukcesów.

zdjecie

Szukaj na stronie

Free business joomla templates