Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościWycieczka do parku Dinozaurów w Łebie

Wycieczka do parku Dinozaurów w Łebie

leba-park 1Jedziemy na wycieczkę!

Nadszedł długo wyczekiwany dzień… uczniowie Szkoły Podstawowej w Jarosławcu z oddziału przedszkolnego grupa 0, klasa I i III wybrały się na wspólną wycieczkę do Parku Dinozaurów w Łebie. Pogoda piękna, a my w wyśmienitych humorach. Oglądaliśmy ogromne dinozaury, mamuty, słonie, jaskinię, w której żyli ludzie pierwotni.

Wiele radości sprawiła nam przejażdżka pojazdami Flinstonów, jazda wodnymi pojazdami, wodne zjeżdżalnie, a także wioska Indiańska Dzieci były pełne żywiołu i wigoru ciekawe poznawanych rzeczy. Spacer po uroczych terenach parku sprawił im wiele radości. Oprócz przepięknej przyrody i niesamowitych przestrzeni, mogły podziwiać największe i najbardziej znane gatunki prehistorycznych gadów.

Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni, pełni wrażeń i przemiłych wspomnień.

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

leba-park 1

Szukaj na stronie

Free business joomla templates