Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościBrawo Igor!

Brawo Igor!

DSC 0078mUczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Jarosławcu Igor Bojkowski został finalistą Konkursu z Języka Polskiego dla szkół podstawowych woj. zachodniopomorskiego.

W konkursie, na poziomie powiatów, wzięło udział ponad 450 uczniów. 80% poprawnych odpowiedzi pozwalało przejść do etapu wojewódzkiego. Wynik ten osiągnęło ponad 150 uczniów z całego woj. zachodniopomorskiego - w tej grupie nasz uczeń Igor Bojkowski.

Do końcowej rywalizacji uczestnicy przystąpili 6 lutego 2018 roku. Długo czekaliśmy na oficjalne ogłoszenie wyników. Okazało się, że Igorowi zabrakło zaledwie dwóch punktów do uzyskania tytułu laureata, ale przed nim przecież kolejny rok nauki i kolejna szansa na sukces. Finaliście konkursu gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy wytrwałej pracy.

Urszula Kowalska-Szlauderbach

DSC 0078

Szukaj na stronie

Free business joomla templates