Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościSkauci Europy w Zespole Szkół w Jarosławcu

Skauci Europy w Zespole Szkół w Jarosławcu

skauty 2Z przyjemnością informujemy, że w Zespole Szkół w Jarosławcu działają Skauci Europy. Warto zaznaczyć, że z każdym rokiem liczba skautów zwiększa się.

Dnia 18.12.2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe Skautów Europy zrzeszonych w naszym regionie.  Miło nam było być gospodarzem tej wyjątkowej uroczystości. Tego dnia spotkały się zastępy skautów „Jastrząb" i  „Wiewiórka" oraz gromada „Wilczków" ze szkół w Sławsku, Polanowie i Jarosławcu.  W spotkaniu wzięli udział również rodzice skautów oraz zaproszeni goście.

Spotkanie  rozpoczęło się pokazem Jasełek, które przygotowali uczniowie III klasy gimnazjum Zespołu Szkół w Jarosławcu. Opiekunem i reżyserem przedstawienia był Pan Maciej Hope – wychowawca klasy III gimnazjum. Przedstawienie zostało przyjęte entuzjastycznie i nagrodzone gromkimi brawami. W dalszej części spotkania uczestnicy śpiewali kolędy. Podczas wspólnego kolędowania goście i harcerze podzielili się opłatkiem. Wszyscy uczestnicy mogli częstować się smakołykami, które przygotowali rodzice harcerzy. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej, chwilami podniosłej i świątecznej atmosferze. Wprowadziło to nas wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt.

Wszystkich chętnych do uprawiania skautingu serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.

Aneta Wasylew


skauty 1

skauty 2

skauty 3

Szukaj na stronie

Free business joomla templates