Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

Bałtycka 65b
tel./fax: +48 (59) 810 94 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

HomeAktualnościI miejsce w województwie w konkursie „Zachodniopomorskie w obiektywie rowerzysty”

I miejsce w województwie w konkursie „Zachodniopomorskie w obiektywie rowerzysty”

132-1765Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica, Anna Porożyńska, zajęła I miejsce  w województwie w konkursie fotograficznym „Zachodniopomorskie w obiektywie rowerzysty" w kategorii klas I-III gimnazjum.

Konkurs zorganizowany został przez Wydział Ruchu Drogowego KWP w Szczecinie i Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w ramach kampanii „Promocja ekologicznych środków transportu  na terenie województwa zachodniopomorskiego".

Zainteresowanie konkursem wśród uczniów naszej szkoły było ogromne. Niestety mogliśmy wysłać tylko 5 najlepszych prac, które były zgodne z założoną tematyką. Wszystkie zdjęcia były wspaniałe i promowały naszą piękną gminę Postomino.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w  następnych konkursach.

Agnieszka Rogulska
Nauczycielka Zespołu Szkół w Jarosławcu

132-1765

20150927 095640

20150927 100143a

Szukaj na stronie

Free business joomla templates